Najlepszy bukmacher internetowy

Martin Hanzal strzelił pierwszego gola w NHL środowym Arizony, który uległ w domu, ale Edmonton 2: 3rd Czeski napastnik wciąż jest w ostatniej minucie meczu walki. W obu Coyotes Tref wspierana przez Radim Vrbata. James pomógł asyst Voráček i proměněným nalot w rzutach karnych wygrać Philadelphia 3: 2 nad Waszyngtonem. Piłka najlepiej zwycięzcy bramką i Radko Gudas

lodzie Edmonton opracowanie KLUCZ ołowiu. 3: 0 w zakresie od 9 do 23 minut. Home Hanzal zmniejszyć Fluke, że około połowa meczu odchylane w celu power-play Vrbatova.

A pięć sekund przed końcem meczu udało mu się do Arizony po prostu wyciąć. Po ogromnej ciśnienia i penetrację trafia Oliver Ekman-Larssona.Chwilę wcześniej, nawet w statystykach zapisał Hanzal, zaryzykował w zamian fisticuffs, pierwszy w NHL po dwóch latach.

Od kul graczy wydzielonych do walki jako jedyny Hanzal i Mark Letestu, napastnika Czeskiej po holownik wojny rzucił lód. „Kiedykolwiek bronić swoją gwiazdę Connor McDavid i Ryan Nugent-Hopkins, więc mamy szansę na wygraną. Ale ich czwarty touchline dzisiaj był bardzo produktywny”, powiedział Hanzal, trzecia gwiazda gry. Z Letestu wdał się w walkę już w końcowej trzeciej, wówczas zarówno dostał dwie minuty zgrubnej

Letestu ale świeciło zwłaszcza w hokeja sztuki. Celem i dwie asysty udało się wygrać.Głównie ze względu na jego Edmonton zakończyła serię 25 meczów, których pokonanie Arizona w regulaminowym czasie gry (Arizona wygrał 21 z nich). „Trzeci gol, mieliśmy szczęście nam krążek odbił tylną poduszkę przed odsłoniętej bramki. Ale ostatnio wykonać dobrze i byliśmy nagradzani” cieszył Letestu, który był koledzy z czwartego rzędu zebranych na wieczór siedem punktów .

Voráček pod ciśnieniem w rajdach udało

Philadelphia w regulaminowym czasie dwukrotnie wymazane stratę jednego gola w pierwszym przypadku i wkład czeskich Hokeiści.Voráček Nabil Gudasovi niebieska linia po krążek wziął strzał na tylnej poduszce i Michael Raffl zdobył szybko.

Trener Barry Trotz Washington skarżył się, że nawet drugi bufor Tref pomocy domowej słabe odbicie. Jevgenij Kuzněcov přihrával krążek we własnej strefie na bariery, z którego czele w środku pola samotnego Claude Giroux.

W rzutach Voráček zostaje wepchnięty w sytuacji, w której musiał skręcić w trzecim sezonie, nadal walczyć.


Kladenský uczeń udało strzał między klockami. W następnej rundzie decyzji wygranej przez Flyers Wayne Simmonds. „Jechałem powoli, zmuszając go, by zrobić pierwszy krok.Raz poszedł w dół, wysłałem krążek w górę „mówi Simmonds.

Mistrzów bramkarz Steve Mason, a także po drugiej stronie Braden Holtby naciętą 36 oszczędza.” To dobrze, że po dwóch porażkach wygranej ponownie. Nie możemy sobie pozwolić na utratę wszystkiego, co miało to miejsce w poprzedniej serii dziesięciu zwycięstw, „powiedział Mason Gra dla Waszyngtonu, chociaż nie wynik Jakub Vrána, ale był na lodzie dla obu goli zdobytych zespół

Philadelphia -.. Waszyngton 3: 2. po sep inwazji (0: 1 do 2: 1 do 0: 0-0: 0)
Cele: 25-ci Raffl ( Gudas, Voráček ) 40. Giroux, decydujący Sam wypad Simmonds – Burakowśkyj 19th, 30 Eller Strzały na bramkę:.…38:38 Widzów: 20,011 graczy zodiaku: 1. Simmonds 2. Mason (zarówno Philadelphia) 3.Holtby (Washington)

Arizona – Edmonton. 2: 3 (0: 2, 1: 1, 1: 0)
celów: 32nd Hanzal ( Vrbata ) 60. Ekman-Larssona ( Vrbata ) – 9-ty Letestu 16 Lucic 23 Hendricks. Strzały na bramkę: 30:22. Widzów: 11.378. Gwiazdy dopasować: 1. Letestu 2. Hendricks (zarówno Edmonton) trzeci Hanzal (Arizona) .

Więcej: najlepszy bukmacher internetowy